Hakkimizda

Türkiye'de ilk ve tek lastik yazıları üreticisi Bombtire

2017  yılından beri Türkiye’de otomotiv sektörün de lastik çıkartmalarının en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık.Hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

Bugün Türkiye’de lastik yazıları lideri olarak; Türk insanına otomobillerine daha sportif yapmakla kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.Üyelerimize nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.

BOMBTİRE, dünyanın en büyük distribütörü ve Özel Lastik Tasarımları, Lastik Yazı Kitleri ve Lastik Yapıştırıcıların üreticisidir.

Otomobilinizi, lastiklerinize basit bir eklenti ile dönüştürme becerimizi göstermek bizim için bir zevk. Vitrinlerimizdeki ürünler RC araba lastikleri, motosiklet lastikleri, egzotik otomobil lastikleri ve hatta canavar kamyon lastikleri gibi çeşitli lastiklerde kullanılabilir. Kendi Lastik Yazılarınızı Oluşturun, Ayrıca, bu önceden tasarlanmış Lastik Yazı Tasarımlarını da sunuyoruz: Dunlop, Falken, Goodyear, Goodyear Eagle F1, Hankook, MPerformans, Michelin, Nitto, Nitto INVO, Nitto NT555, Pirelli P Zero, Toyo Proxes, Yokohama Advan,Kumho,Bridgestone,Speedhunters ve dahası ...

Yeni uygulamalar ve fotoğraf ve videolar için lütfen bizi sosyal medya sayfalarımızdan takip ediniz. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz.